Wypożyczalnia samochodów – Gniezno

Wypożyczalnia samochodów – Gniezno
1 vote, 7.00 avg. rating (73% score)

wypożyczalnia samochodów (8)Wypożyczanie samochodu na wakacje – porady

Wypożyczalnia samochodów to świetny pomysł jeśli wylatujemy na wakacje za granicę . O czym jednak warto pamiętać dokonując takiego wynajmu?
Najlepiej za wypożyczalnią rozejrzeć się jeszcze przed wylotem. W Internecie znajdziemy wszystkie potrzebne informacje i cenniki. Rezerwując z wyprzedzeniem możemy zaoszczędzić niezłą sumę pieniędzy.
Przed wynajęciem należy sprawdzić bezwzględnie warunki ubezpieczenia. W umowie mogą bowiem pojawić się zapiski o dodatkowych opłatach z różnego tytułu. Jeśli jedziemy z drugim kierowcą musi on posiadać także wykupione na miejscu ubezpieczenie.
Warto przeanalizować też kwestię ubezpieczenia samego samochodu.  OC obejmuje tylko uszkodzenia mechaniczne i kolizje spowodowane przez osoby trzecie. Zwykle wypożyczalnie wymagają dodatkowego zabezpieczenia np. w postaci blokady na karcie kredytowej. Pieniądze zostają pobrane w przypadku spowodowania uszkodzenia samochodu z naszej winy. Warto tutaj rozważyć wykupienie dodatkowego pełnego ubezpieczenia pokrywającego uszkodzenia powstałe z winy kierowcy.

Ciekawe wpisy o motoryzacji i samochodach:

About the author