Logistyka transportu

Logistyka transportu
1 vote, 10.00 avg. rating (88% score)

Logistyka transportu (2)Jeśli podchodzisz niedługo do matury, na pewno nurtuje Cię pytanie – który kierunek studiów jest przyszłościowy? Większość ludzi na pewno podałoby medycynę lub prawo. A może warto rozważyć inne kierunki, takie jak logistyka transportu czy media cyfrowe?

Nie da się ukryć, że tradycyjne kierunki studiów nadal są przyszłościowe. Studenci, którzy wybiorą studia na kierunku medycyna czy prawo, nie będą musieli się martwić o swoją przyszłość. Jeśli te tematy to nie Twoja bajka, nie musisz się jednak martwić.

Studia informatyczne oraz inżynierskie są również dobrym pomysłem. W kraju jest duży deficyt specjalistów w tych dziedzinach  nie zmniejszy się on raczej przez najbliższe lata. Jeśli matematyka i logiczne myślenie przychodzą Ci łatwo – pomyśl o nich koniecznie.

Jeśli chodzi o inne przyszłościowe kierunki studiów, warte rozważenia są: logistyka transportu, administracja oraz grafika komputerowa. Studenci po tych kierunkach szybko znajdują zatrudnienie lub zakładają własne, dobrze prosperujące firmy.

Ciekawe wpisy o motoryzacji i samochodach:

About the author