Logo
Wydrukuj tę stronę

Launcher KitKat w starszych wersjach Androida

Launcher KitKat w starszych wersjach Androida

Teraz można przerobić swojego Androida tak by wyglądał jak urządzenie z Androidem 4.4 KitKat za pomocą  Android 4.4 Launcher KitKat. Android 4.4 Launcher KitKat zostały pozyskany z Nexusa 5 i jest już dostępny dla innych telefonów z systemem Android.

Z tego co udaje się zauważyć ma pierwszy rzut oka to oryginalny launcher z Androida 4.4 pracuje bardzo stabilnie i szybko oraz bez żadnych lagów. A to już chyba wystarczający powód do zmiany.

Najnowsza wersja Androida 4.4 KitKat przychodzi wraz z dość dużą ilością nowych funkcji i niewielkich zmian w Android UI.

Niestandardowe narzędzie w postaci Launcher KitKat jest kompatybilne z każdym urządzeniem z systemem Android 4.1.2 i wyżej. Podobno niektóre starsze urządzenia mogą obserwować liczne wymuszone zamknięcia launchera i inne problemy podczas użytkowania.

Jak zainstalować Android 4.4 Launcher KitKat na każdym telefonie:

Zawiera trzy pliki ;

  • PreBuiltGmsCore.apk ( Google Play Services 4.0).
  • Velvet.apk (Google Search app).
  • GoogleHome.apk (App Launcher )

Instalujemy wszystkie trzy pliki apk w telefonie. Teraz można wybrać nowy launcher jako domyślny launcher i doświadczyć doznań z użytkowania Android 4.4 Launcher na telefonie no i cieszyć się nowym wyglądem!

 

Template Design © IT Space Templates IT Space. All rights reserved.